Super  PROMOCJE  na  2024 !  Najniższe ceny !

Zapraszamy na niezapomniany i aktywny  wypoczynek z dietą odchudzająco-oczyszczającą  !

Drenaż Limfatyczny

Drenaż limfatyczny wykonuje się przy pomocy masażu naciskowego profesjonalnym urządzeniem „BODY PRESSURE”. Jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem z obrzękami i z żylakami .

Jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i relaksującym , działa oczyszczająco na organizm , poprawia cyrkulację krwi . Przyspiesza wydalanie toksyn i płynów.

Polecany jest szczególnie osobom u których występują obrzęki , będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych . Zabieg powoduje ,że limfa i toksyny przepychane są stopniowo do dużych zbiorczych węzłów chłonnych, a stamtąd przetransportowane do narządów filtrujących i wydalane z moczem.

Wskazany dla osób wykonujących pracę na stojąco i siedząco oraz mających żylaki. Efekty widoczne są u osób , które intensywnie ćwiczą , gdyż przyspiesza spalanie uwolnionych toksyn i tłuszczów Drenaż pomaga likwidować obrzęki (opuchlizny) oraz uczucie ciężkich ,zmęczonych nóg. Po zabiegu odczuwa się odprężenie i lekkość .

Zalety zabiegu:

  • zalecany przy zabiegach wyszczuplających
  • redukuje opuchlizny
  • usuwa złogi toksyczne z komórek i tkanek
  • wspomaga w leczeniu otyłości
  • poprawia krążenie(np. problem zimnych nóg)
  • przyspiesza rekonwalescencje po chorobie

ZABIEG wykonywany jest pod ścisłą kontrolą fizykoterapeuty i trawa ok. 40 minut.