Super  PROMOCJE  na  2024 !  Najniższe ceny !

Zapraszamy na niezapomniany i aktywny  wypoczynek z dietą odchudzająco-oczyszczającą  !

Rollmasażer

Rollmasażer to nowy sposób na piękną i szczupłą sylwetkę. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek. Rollmasaż ma szeroki wpływ na nasze ciało i organizm. Wpływa na układ limfatyczny (krwionośny), skórę, układ krążenia, mięśnie oraz układ nerwowy.

W przypadku układu limfatycznego ma działanie pobudzające ten układ, co pomaga zasilić organy w tlen oraz substancje odżywcze, przyspiesza usunięcie toksyn, przyspiesza wchłanianie obrzęków, ułatwia pracę serca. Masaż rozluźnia blizny, rozbija tkankę tłuszczową, wpływa na układ krążenia, przy czym przyspiesza krążenie, rozszerza miejscowo naczynia włosowate, lepiej dotlenia i odżywia tkanki oraz przyspiesza przemianę materii.

Trening na stacji odżywia i wzmacnia mięśnie, zapobiega kontuzjom, przygotowuje do wysiłku, zwiększa ich elastyczność oraz przyspiesza regenerację po wysiłku. Zabieg działa na zasadzie odnowy biologicznej. Rollmasaż ma też wpływ na układ nerwowy, ponieważ działa odprężająco i uspokajająco, pobudza, pomaga w przewodzeniu bodźców nerwowych.