Super  PROMOCJE  na  2024 !  Najniższe ceny !

Zapraszamy na niezapomniany i aktywny  wypoczynek z dietą odchudzająco-oczyszczającą  !

Fizjoterapia i masaże

W ramach zabiegów poprawiających zdrowie i urodę ciała proponujemy:

Zabiegi Masażu:

Masaż daje określone efekty: przyspieszenie krążenia krwi, lepsze dotlenienie i odżywienie tkanek, pobudzenie czynności gruczołów i przyspieszenie przemiany materii, działa przeciwzakrzepowo, powoduje miejscowe rozszerzenie się naczyń włosowatych, lepszy dopływ świeżej krwi, szybsze wchłanianie obrzęków, a także pomaga w pozbywaniu się z organizmu produktów wadliwej przemiany materii.

Oferujemy w naszej ofercie ręczne masaże:

  • klasyczne
  • lecznicze
  • rehabilitacyjne
  • przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej

Hydroterapia:

Masaże wodne w jacuzzi wodnym wpływają odciążająco na układ mięśniowo-kostny. Dają możliwość zrelaksowania
i odprężenia organizmu ludzkiego.

Udostępniamy Państwu także basen rekreacyjny 12,5 x 5 m, o głębokości 1,20 m. Wykorzystywany jest on głównie do zajęć prozdrowotnych w wodzie podczas turnusów odchudzających, w szczególności do gimnastyki wodnej.

Fizykoterapia:

Elektroterapia – od 13 do 20 minut

Elektroterapia to dział lecznictwa fizykalnego wykorzystujący przepływ prądu jako bodziec leczniczy. Celem elektroterapii jest poprawa ukrwienia, zmniejszenie napięcia mięśni, przyspieszenie wchłaniania obrzęków i wysięków śródstawowych.

Rodzaje prądów: galwanizacja/jonoforeza, prąd interferencyjny, diadynamiczny, prądy niskiej częstotliwości, elektrostymulacje, prądy średniej częstotliwości, wielkiej częstotliwości.

Światłoterapia Lampą Sollux – od 15 d0 20 minut

Promieniowanie widzialne, sollux – służy do nagrzewania okolic ciała z wykorzystaniem energii cieplnej emitowanej przez aparat. Aby uzyskać odpowiednie promieniowanie stosuje się filtr czerwony bądź niebieski – pozwala to uzyskać odpowiedni skutek w tkance. Promieniowanie jest niojonizujące.

Terapia Ultradźwiękami – od 3 do 5 minut

Wywołują reakcję miejscową i ogólnoustrojową. Mają działanie cieplne, mechaniczne i fizykochemiczne. Działanie ogólne na organizm to wypadkowa tych trzech działań.