Super  PROMOCJE  na  2024 !  Najniższe ceny !

Zapraszamy na niezapomniany i aktywny  wypoczynek z dietą odchudzająco-oczyszczającą  !

Sauna

Sauna sucha, która znajduje się w ośrodku „Madohora”, to sauna o względnie niskiej wilgotności powietrza. Temperatura dochodzi w niej do 70 °C, która jest wytwarzana przez promieniowanie cieple.

Badania medyczne wykazały niezwykłe rezultaty zdrowotnego działania tego promieniowania, które penetruje skórę do głębokości ponad czterech centymetrów i jest z łatwością wchłaniane przez ciało.

Dzięki temu termicznemu zabiegowi skóra całego ciała oczyszcza się z tłuszczu, łojotoku, martwych komórek i staje się czysta, gładka, zaczyna lepiej oddychać. Wizyty w takiej saunie wzmacniają odporność układu immunologicznego.

Sauna ta dostarczy Państwu niepowtarzalnych wrażeń – spokoju, relaksu, odprężenia i zdrowia.

Czas przebywania określa osoba korzystająca z sauny. Nie powinna być ona dłuższa niż 30 minut.

Zalety sauny:

  • Zwalczanie cellulitu – poprzez ogrzanie, z ciała uwalniają się niepożądane nadwyżki tłuszczu, związków toksycznych, będących przyczyną tworzenia się cellulitisu.
  • Uzyskanie pięknej i zdrowej skóry – działanie promieni podczerwonych przyczynia się do oczyszczania skóry, a także do jej lepszego ukrwienia.
  • Trening bez wysiłku – system umożliwia utrzymanie dobrej kondycji ciała i muskulatury.
  • Masaż – wpływ promieni podczerwonych na mięśnie powoduje zmniejszenie napięcia i ich regenerację.
  • Podniesienie wydajności układu naczyniowo-sercowego.Ciepło promieniowania ogrzewa głęboko tkanki mięśni i organy wewnętrzne, przez co zwiększa się częstotliwość akcji serca
  • Łagodzi ból – w chorobach układu mięśniowo-szkieletowego.
  • Usuwa stres – dzięki komfortowym warunkom panującym wewnątrz kabiny szybciej pozbywamy się napięcia i stresu. Działa antydepresyjnie.